PIKNIK RODZINNY 2024  

PIKNIK RODZINNY 2024  

W niedzielę 16 czerwca 2024r.  w Ośrodku Jeździeckim „Janiowe Wzgórze” , z udziałem Dziekana Naszej Izby adw. Marcina Cichulskiego, odbył się długo wyczekiwany Piknik Rodzinny. Mimo kaprysów pogody zabawa była fantastyczna, a dzieci i dorośli mogli korzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez Komisję d.s Wizerunku działającą przy naszej Radzie.  

Od godziny 16 zabawom nie było końca, dodatkowo w tym roku poszerzyliśmy atrakcje o „kącik maluszka” oraz warkoczykarnię. Oprawa muzyczno - artystyczna, animacje, zjeżdżalnia „dmuchaniec”, rodeo,  konkursy z nagrodami i szereg atrakcji tak wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Posiłki w formie bufetu grillowego z częścią ze słodkościami i lodami dla dzieci w całości finansowane były przez Izbę Adwokacką w Rzeszowie, natomiast udział osób dorosłych Rada pokryła w znaczącej części.  

Rozległy teren Janiowego Wzgórza po raz kolejny dał możliwość korzystania z różnych form spędzania czasu. Zabawa była niesamowita o czym świadczyły radość i uśmiech dzieci oraz zadowolenie odprężonych rodziców oraz osób biorących udział:)  

Podczas Pikniku Dziekan adw. Marcin Cichulski ogłosił rozstrzygnięcie IV edycji konkursu plastycznego z okazji Dnia Dziecka „Kancelaria przyjazna środowisku, Eko-adwokat” i wręczył nagrody Laureatom oraz Wyróżnionym.  

Serdecznie podziękowania dla Wszystkich którzy byli obecni i stworzyli niepowtarzalną atmosferę!!!  

adw. Beata Woś

Przewodnicząca Komisji ds. Wizerunku