Zaproszenie na XVI Bieszczadzki Rajd w dniach 10 - 13 października 2024 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku

Zaproszenie na XVI Bieszczadzki Rajd w dniach 10 - 13 października 2024 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku

Z a p r o s z e n i e

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na XVI Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 10 - 13 października 2024 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.

W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem przewodnim będzie „Magiczny czas lat 80-tych”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach gorącej muzyki. Mile widziane będą odpowiednie stroje. W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy na kultowe bieszczadzkie drezyny rowerowe, a po nich na wycieczkę pieszą - wejście na Pasmo Żukowa oraz wieżę widokową na Holicy. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo. Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów Wysokich Bieszadów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.

Trasy rowerowe tegorocznego rajdu będą realizowane wyłącznie na rowerach elektrycznych (możliwość wypożyczenia górskich elektryków z pełnym zawieszeniem w Hotelu „Skalny”), a przebiegać malowniczymi drogami i śnieżkami leśnymi w okolicach doliny Rabskiego potoku: w planach Rezerwat przyrody „Gołoborze”, jeziorka bobrowe z widokiem na Chryszczatą oraz inne atrakcje. Kolejnego dnia jedziemy na planowanej trasie Olchowiec – Jaworzec – Cisna. Będą piękne widoku, podjazdy, zjazdy i dużo dobrej zabawy.

Motocykliści jak zawsze przemierzać będą wspaniałe trasy Bieszczadów, szukając urokliwych miejsc na trasie Bieszczadzka Motocyklowa Enigma

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 1060 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, transport na trasy piesze i rowerowe, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 20% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci od 4 lat do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa.

Finansowego wsparcia udzieliła Naczelna Rada Adwokacka jako współorganizator wydarzenia.

Bieszczady zyskały bardzo na popularności, lepszy standard ośrodka z którym współpracujemy oraz bardzo atrakcyjny program imprezy, a przede wszystkim wzrost cen powodują,  że pomimo starań organizatorów odpłatność za wydarzenie wzrosła w stosunku do lat ubiegłych.

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny”.

Wpłaty należy dokonać na nr konta:


Agencja Turystyczna "Bieszczady Adventure" Daniel Wojtas

ul. Zdrojowa 11,38-610 Polańczyk

NIP: 688-118-51-02, REGON 180142424

numer rachunku do wpłat: 73 1020 2980 0000 2302 0139 6076

 

W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 10-13.X.2024” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 13 września 2024 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.

Faktury „VAT MARŻA” dla uczestników Rajdu wystawia Hotel. Faktura zostanie wystawiona jeżeli najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty, zostaną podane pełne dane potrzebne do wystawienia faktury na adres mailowy: daniel@krainawilka.pl W innym przypadku wpłata w całości zostanie zaksięgowane jako sprzedaż indywidualna bez możliwości wystawienia faktury.


Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.


Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl

– w terminie do dnia 13 września 2024 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń dokonanych wraz z opłatą za rajd – WAŻNE: przyjmowane będą wyłączenie kompletne zgłoszenia). Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu powitalnego.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.


Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych:www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.

Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

 

Za Komitet Organizacyjny

 

                Dziekan                                                                                      Przewodniczący Komisji Integracji

    Okręgowej Rady Adwokackiej                                                              Środowiskowej, Sportu i Turystyki

      adw. Marcin Cichulski                                                                                            przy NRA

                                                                           adw. Stanisław Estreich

 

 Komandor Rajdu

       adw. Paweł Surmacz